نمایندگی رسمی شرکت انرژی

چرا کولر آبی انرژی؟

چرا کولر آبی انرژی؟

کولر آبی انرژی جزء خانواده ی بزرگ کالاهای ایرانی و ساخت شرکت تولیدی انرژی می باشد که نامی آشنا صنعت تولیدی کشور محسوب می گردد.

محصولات انرژی دارای مزایای بسیاری هستند که در ادامه به آنها می پردازیم ، اما در خصوص کولر آبی شرکت انرژی تولیدات مختلفی مانند کولر آبی خانگی ، صنعتی مانند کولر آبی سلولزی انرژی 5500 مدل EC0550 ، کولر آبی سلولزی انرژی 3500 مدل EC0350 ، کولر آبی سلولزی انرژی سه فاز صنعتی مدل EC1800 و حتی در سال 98 پای خود را فراتر گذاشته با تولید دو مدل کولر آبی اقتصادی نگاه ویژه ای به صرفه جویی در مصرف برق نموده که بیانگر دیدگاه ویژه این شرکت به مشتریان خود می باشد.


                کولر آبی سلولزی اقتصادی انرژی EC5.5

کولر آبی اقتصادی انرژی

منطقه آب و هوای کشور سرافراز ایران به گونه ای واقع شده است که کولر آبی برای سرمایش بهترین گزینه از نظر صرفه اقتصادی و همچنین صرفه مصرف انرژی می باشد و از این لحاظ انتخاب مناسبی جهت مراکز اداری ، صنعتی و ساختمان های مسکونی است ، کولر آبی سلولزی انرژی نوع دیگری از تولیدات شرکت انرژی است که هوای خنک تر و سالم تری را نسبت به کولر های آبی معمولی تولید می نماید.

 

طراحی کولر آبی انرژی 

شرکت انرژی پیشرو در طراحی محصولات جدید در حوزه سرمایشی و گرمایشی محسوب می شود ، همانگونه که بیان شده کولر آبی سلولزی انرژی که می توان گفت امروزه یکی از جدیدترین محصولات این شرکت به شمار می رود با جایگزینی پوشال سلولزی

بجای پوشال های بکار رفته در کولر های قدیمی هوای مطبوع ، خنک تر و سالم تری را تولید می نماید.


ریموت کنترل کولر آبی انرژی 

به این محصولات ریموت کنترل هوشمندی نیز اضافه گردیده که استفاده از آن را سهل تر نموده. یکی دیگر از مزایای نسل جدید کولر آبی هوشمند انرژی ، بکارگیری ترموستاتی جهت تنظیم دمای هوای محیط به صورت یکپارچه است که به موجب آن می توان  با تنظیم دمای محیط زمان روشن بودن کولر را نیز برنامه ریزی کرد و یا نگرانی از بابت روشن ماندن دستگاه در زمان خواب نداشته باشید.

خرید کولر آبی انرژِی


سیستم حفاظت از جان کولر آبی انرژی 

از سیستم محافظت از جان می توان به عنوان مزیت دیگری از کولر آبی انرژی نام برد اما این سیستم چیست و چگونه باعث حفاظت از جان شما می شود ، باید گفت هنگامی که کولر دارای نشتی جریان برق بیشتر از 30 میلی آمپر باشد و اگر فرد به وسیله این دستگاه دچار برق گرفتگی شود درزمانی کمتر از 200 میلی ثانیه سیستم به صورت خودکار جریان برق را قطع نموده و کولر خاموش و پس از آن پیام صوتی بلندی را جهت اخطار به صدا در می آورد.


پوشال سلولزی در کولر آبی انرژی

پدهای سلولزی که به جای پوشال در کولر آبی برند انرژی مورد استفاده قرار گرفته است دارای مزیت های زیادی است. این پدها به مقدار مناسب تری رطوبت را پخش می کنند. از این رو سبب ایجاد گرهک های آهک در بین این مواد نمی شود. علاوه بر این سبب رشد باکتری ها و قارچ ها نمی شود. این باکتری ها و میکروب ها ممکن است در هوا پخش شوند و به مرور زمان در کولرهای پوشال دار سبب ایجاد بیماری های تنفسی می شوند. کولر آبی سلولزی با داشتن سلولز این مشکل را برطرف کرده است و هوایی مطبوع و بدون بو به بیرون پرتاب می کند. این عامل سبب می شود تا هوایی کاملاً تازه و سالم را تنفس کنید.

پد سلولزی بکار رفته در کولر آبی انرژی مزیت های فراوانی را به این محصول افزوده است. این پدها رطوبت را مدت زمان بیشتر در خود حفظ نموده و از این رو سبب ایجاد جریان هوای خنک تری می شوند و از لحاظ رسوب نیز باید گفت نسبت به پوشال های قدیمی هیچ گونه آثاری از آهک را بروی خود باقی نمی گذارند.

از دیگر مشکلاتی پوشال های قدیمی که می توان به آن اشاره کرد ، رشد قارچ و پس از آن ایجاد مشکلات تنفسی و ایجاد بوی نامطبوع در فضاها بود که با جایگزینی این پدها هوایی کاملا تازه و سالم تری را تفس خواهید کرد.

جهت اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله  تفاوت کولر آبی سلولزی و پوشالی سر بزنید.

پد سلولزی انرژی


سایر قابلیت های کولر آبی انرژی

همانگونه که بیان شده کولر آبی از لحاظ صرفه اقتصادی و ارنژی نسبت به سایر محصولات برتری دارد و همین عمر بکارگیری آن مرسوم می باشد.

علاوه بر این موارد کولر آبی انرژی  صدای بسیار کمی تولید کرده و در روند آسایش وآرامش شما هیچگونه خللی را ایجاد نمی نماید ، این قابلیت به خصوص در زمانی که به خواب می رویم می تواند اهمیت بالایی داشته باشد.

کولر آبی 5500 انرژی

قابلیت نصب

کولرهای انرژی در توان و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند که براساس شرایط فضای مورد بکارگیری آن قابل انتخاب می باشند همچنین می توا باد ایجاده شده توسط این محصولات را از طریق کانال تا بیش از ده متر انتقال داد،  قدرت موتور در هر کدام نیز متفاوت است. از این رو هنگام خرید کولر آبی انرژی باید متناسب با فضا و شرایطی  که کولر قرار است در آن جا نصب شود این دستگاه را خریداری کرد.

فروشگاه انرژی نوین توسط کارشناسان خود و به صورت رایگان ، بهترین گزینه را جهت خرید کولر آبی انرژی در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

  

basket-4009

basket-3006

قیمت:تماس بگیرید!

basket-3008

قیمت:تماس بگیرید!

basket-1000-s

قیمت:تماس بگیرید!

basket-1006

قیمت:تماس بگیرید!

basket-1008

basket-950

قیمت:تماس بگیرید!

basket-4004

قیمت:تماس بگیرید!

basket-4002

قیمت:تماس بگیرید!

هیتر-گازی-GH0825

لوله-زانویی-کلاهک

هیتر-سرامیکی

بخاری-کارگاهی-گازی

بخاری-کارگاهی-نفتی-و-گازوئیلی

بخاری-کارگاهی-نفتی-و-گازوئیلی

هیتر-برقی-فن-دار-سه-فاز

هیتر-گازی-(فن-آلمانی)

هیتر-نفتی

انرژی

313,920,000ریال

پارس پلاستیک

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

لرانتیک

قیمت:تماس بگیرید!

انرژی

انرژی

انرژی